Skonfiguruj swój zestaw MEPA

Marka MEPA jest obecna na rynku techniki sanitarnej od ponad 40 lat. W zakresie zabudowy wanien, brodzików, stelaży podtynkowych, spłuczek elektronicznych i baterii podtynkowych konsekwentnie rozwija i wprowadza na rynek program produktów przeznaczonych do montażu dokonywanego przez wyspecjalizowane firmy instalatorskie.

Zabudowa lekka Varivit
Systemy zabudowy lekkiej

VariVIT jest kompletnym systemem modułowym przeznaczonym do zabudowy lekkiej. Niewielka różnorodność elementów montażowych przy dużej wszechstronności i tylko jeden typ profila z wieloma zaletami oferują wielorakie możliwości w zakresie planowania i wykonania łazienek i toalet zarówno w obiektach publicznych jak i prywatnych.
Kombinacja nowoczesnej technologii zabudowy ze zorientowanymi na praktyczne zastosowanie rozwiązaniami technicznymi jak np. AirWC czy Step otwiera szerokie możliwości kształtowania oferty dla klienta ostatecznego.

Elektronika Sanicontrol
Elektronika

Oferta zawiera rozwiązania znajdujące zastosowanie w obiektach publicznych, prywatnych łazienkach i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Współdecyduje w określaniu nowatorskich kierunków rozwoju wyposażenia toalet a w wypadku modernizacji i doposażania istniejących obiektów zapewnia radykalne podniesienie ich standardu.

Zabudowa prysznicowa Tersowall
Zabudowa prysznicowa

TersoWALL gwarantuje wyrafinowany komfort korzystania z natrysku z niemal niewidocznym miejscem odpływu wody. Zmontowany wstępnie fabrycznie, wyposażony w króciec odpływowy (średnia wydajność 0,61 l/s) i wsporniki montażowe (regulacja 80-120 mm)

Zabudowa ciężka Unimont
Systemy zabudowy ciężkiej

W zakresie ciężkiej zabudowy tzn. stelaży do obmurowania MEPA system Unimont. Konstrukcja stelaża gwarantuje łatwość i pewność montażu a stosowane słuczki możliwość zastosowania bez zwracania szczególnej uwagi na jakość wody. Cała konstrukcja jest odpowiednio stabilna i trwała ze stosunkowo niewielką głębokością zabudowy. Stwarza to możliwość zabudowy "w niszy" jak na zdjęciu.

Zabudowa lekka Varivit
Płytki spłukujące

Małe i funkcjonalne - tak prezentują się płyty czołowe do spłuczek Sanicontrol w swej zewnętrznej, widocznej i przez to aktywnie użytkowanej części. Wykonane z tworzywa sztucznego przyjaznego środowisku lub żeliwa ciśnieniowego, w wielu wariantach kolorystycznych w tym wandaloodpornych, stwarzają możliwości montażu zarówno w łazienkach prywatnych jak i obiektach publicznych.

Zabudowa lekka Varivit
Zabudowa wanien

Wszystkie produkty ze znakiem MEPA stanowią dojrzałe i przemyślane rozwiązania. Ale dopiero ich wzajemna współpraca pokazuje pełną doskonałość systemu. Kompletne zestawy montażowe skompletowane na potrzeby montażu określonego produktu dają montażyście komfort pracy i gwarancję trwałości wykonania zgodnie z powszechnie obowiązującymi zasadami techniki.