© MEPA 2013

 

O firmie

MEPA - Pauli und Menden GmbH

Są w łazienkach prywatnych i publicznych urządzenia, których się nie widzi z prostej przyczyny: są zabudowane w ścianie. Często od ich jakości zależy funkcjonalność całej łazienki. Dotyczy to również bardzo wielu produktów MEPA, które spełniają swą rolę w sposób nie zwracający.To są, można powiedzieć, ukryte wartości łazienki. Z tych oczywistych względów nasze produkty muszą sprostać szczególnie wysokim wymaganiom stawianym przed nimi.

Kompetencja: fundament firmy

Mepa dysponuje własnym know-how w zakresie obróbki metali, tworzyw sztucznych i elektroniki sanitarnej. Nabywane przez dziesięciolecia doświadczenie, wysoko wykwalifikowani współpracownicy i przemyślane inwestycje w nowoczesne rozwiązania techniczne czynią permanentny rozwój produktów oczywistym.

Wielką szanse będącą jednocześnie olbrzymim wyzwaniem stanowi dla nas ciągły rozwój kompetencji kierowany tak, aby nasi klienci otrzymywali kompletną i zintegrowaną ofertę z najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

Lokalizacje
Mepa

Siedziba firmy
Rolandsecker Weg 37
D - 53619 Rheinbreitbach
Niemcy

Więcej
Mepa

Zakład Lipsk
Carsdorfer Höhe
D - 04523 Pegau
Niemcy

Więcej
Mepa

Zakład Wiedeń
Lemböckgasse 47
A - 1230 Wien
Austria

Więcej
Produkty: rozwiązania solidne, wyjątkowe i systemowe

Inteligentne propozycje poszczególnych rozwiązań i perfekcyjnie pasujące do siebie systemy MEPA czynią ofertę interesującą i przystępną dla każdego fachowca.

Wygłuszające hałas i uszczelniające spoiny produkty z zakresu techniki zabudowy wanien i brodzików stosowane w różnym zakresie i różnych kombinacjach umożliwiają profesjonalny, zapewniający komfort korzystania i stabilny montaż.

Systemy stelaży podtynkowych VariVIT i są efektem wieloletnich doświadczeń i znakiem rozpoznawczym dzisiejszego poziomu nowoczesności.Pod marką Sanicontrol oferuje Mepa nowoczesne podtynkowe spłuczki do WC oraz systemy spłuczek i baterii do WC, pisuarów i umywalek.

Innowacja: motor naszego sukcesu

To był wynalazek! Pierwsze nogi do wanny z regulacją wysokości powstały właśnie u nas. To zdarzenie określiło jednoznacznie kierunek i filozofię działania naszej firmy jako kulturę innowacji.

MEPA należy od końca lat 80-siątych do pionierów w branży sanitarnych instalacji podtynkowych Takimi produktami jak Air-WC czy niewidoczna dla oka spłuczka pisuarowa Sanicontrol K3 stawiamy ciagle akcenty innowacji w naszej ofercie.

Najświeższym dowodem naszej innowacyjności jest spłuczka podtynkowa Sanicontrol R11, której rewolucyjna technologia radykalnie ogranicza czy wręcz eliminuje uszczelki i ruchome części robocze zanurzone w wodzie.

Również w przyszłości naszym celem nie będzie dostarczanie na rynek produktów najprostszych i najtańszych. MEPA stawiała i stawia na jakość i innowację. To one gwarantują postęp.

Rozstrzygający: współpracownik i klient

Tak rozwinięte technologie możliwe są do prowadzenia tylko wówczas, gdy zajmują się nimi właściwi ludzie.

Nasz sukces tworzą kompetentni i zaangażowani współpracownicy i wyjątkowa kadra zarządzająca. Ich zaangażowanie i ich myśl zabezpieczają naszą przyszłość. Oferujemy naszym pracownikom pracę pełną wyzwań i zapewniamy rozwój osobowy umożliwiający realizację celów całego zespołu.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas wyjątkowym dobrem. Budujemy z nimi długotrwałe i pełne otwartości relacje. Ich zadowolenie jest dla nas jednocześnie wyzwaniem i obowiązkiem. Codziennie staramy się temu sprostać oferując wysokiej klasy produkty w przystępnych cenach, ze sprawnym serwisem i elastycznymi dostawami.

Stabilność: zarządzanie przez właścicieli gwarantuje niezależność i odpowiedzialność

Jako gospodarczo niezależne, zarządzane przez właścicieli przedsiębiorstwo rodzinne pielęgnujemy solidną, kupiecką politykę firmy i partnerski, pełen zaufania stosunek do klientów i dostawców.

Płaska struktura firmy, krótkie ścieżki decyzyjne i intensywny dialog z naszymi partnerami rynkowymi są gwarantem kontaktu z rynkiem i szybkich reakcji na wszelkie zmiany i pojawiające się nowe trendy.

Jako zadeklarowany partner handlu fachowego i instalatora stawiamy na zrównoważony i stabilny rozwój. Tak chcemy dalej budować naszą pozycję w Niemczech i Europie.